Služby

Služby

Oblast podnikání holdingu SYNOT je velmi široká. Z původní loterijní činnosti se vyprofilovala do řady odvětví.

Správa a pronájem nemovitostí

Správa a pronájem nemovitostí

Správa, údržba a zefektivnění majetku - to jsou hlavní činnosti společnosti SYNOT REAL ESTATE, a.s. která se této oblasti podnikání věnuje již od roku 2000. SYNOT REAL ESTATE, a. s., díky svým dlouholetým zkušenostem dokáže velmi kvalitně reagovat na požadavky svých obchodních partnerů, čímž nepochybně posiluje také své dobré jméno a prestiž. Kromě podnikatelských objektů, které jsou pronajímány třetím subjektům, je však část nemovitostí využívána také v rámci aktivit holdingu SYNOT.

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby

Holding SYNOT nabízí veřejnosti také Komplexní bezpečnostní služby, a to prostřednictvím společnosti GAN, a.s. která byla založena již v roce 1995. Od počátku zde pracuje tým lidí, který má bohaté zkušenosti ve svém oboru - tedy v oblasti střežení majetku, ochrany osob a bezpečnosti. V široké nabídce služeb společnost GAN, a.s. uplatňuje špičkové technologie a zkušenosti pracovníků. Klientům tak poskytuje komplexní, vysoce profesionální a kvalitní služby.

Výroba smaltovaných předmětů

Výroba smaltovaných předmětů

Holding SYNOT ve svém bohatém portfoliu nabízí také široký sortiment smaltovaných výrobků. O tyto výrobky a tabule je stále velký zájem. A není divu. Po ošetření povrchu smaltem je kov prakticky nerezavějící. Navíc má velkou životnost barev. Jeho vysokou úroveň podtrhuje i to, že je lehce omývatelný. Kvalitní smaltované výrobky na Slovácku nabízí Smaltovna Tupesy, která má za sebou již bohatou tradici.

Prodej a servis vozů BMW

Prodej a servis vozů BMW

BMW je značka, která patří mezi to nejlepší, co v současné době nabízí automobilový průmysl v kategorii střední a vyšší střední třídy a ve třídě luxusních vozidel. Značka má přesně vyprofilovanou tvář, která má oslovit zákazníka standardy na prodej a servis, které jsou pravidelně kontrolovány a vyhodnocovány.