IT

IT

Po vysoce profesionálních službách v oblasti informačních technologií je v současné době stále větší poptávka. To si také dobře uvědomuje holding SYNOT. Právě jeho nejmladší společnost - SYNOT ICT Services, a.s. nabízí vysoce profesionální služby v oblasti hostingu a housingu v nejmodernějším datovém centru na Moravě. Spolehlivost, bezpečnost, garance kvality - to je Datové centrum Monaco, které je nejen zázemím pro centrální loterní systém, ale především nabízí ochranu dat pro státní sféru i soukromé subjekty.

Datové centrum Monaco

Datové centrum Monaco

Nejmodernější prostory pro provozování hostingových a housingových služeb na Moravě. Spolehlivost, bezpečnost, garance kvality.

Jaktáře 1475
686 01 Uherské Hradiště – Jaktáře
Česká republika
Blue88

Blue88

BLUE 88, a.s., je česká společnost se silným vývojovým i kapitálovým zázemím. Specializuje se na software a vývoj webových řešení na míru

Revoluční 1200/16
110 00 Praha 1
Česká republika
MADFINGER Games, a.s.

MADFINGER Games, a.s.

Společnost Madfinger Games vyvíjí špičkové a celosvětově oblíbené hry pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android. Klíčový důraz je u Madfinger Games kladen na grafiku s cílem nabízet hráčům ohromující zážitek ze hry.

Čechyňská 417/9
602 00 Brno 2
Česká republika
SYNOT Games

SYNOT Games

Nová divize SYNOT Games je poskytovatel široké škály vzrušujících casino her, dostupných pro online platformy i terminály. SYNOT Games přináší zcela nové koncepty, a vytváří originální a kvalitní herní obsah. Hráči ocení zejména působivou grafiku a funkce, které zabezpečují jedinečný a skutečně vzrušující zážitek.

Miletičova 21
821 09 Bratislava
Slovenská republika