Cestovní ruch

Cestovní ruch

Místní lidová architektura a tradice, nespočet překrásných scenérií, působivé historické památky a v neposlední řadě všudypřítomná pohostinnost. To jsou důvody, které každým rokem lákají tisíce turistů k návštěvě Valašska, Slovácka a také Trenčianského kraje na Slovensku. Tedy do destinačních míst, kde skupina SYNOT v rámci cestovního ruchu investorsky působí.

Zájemci si tak mohou ve všech gastronomických provozech skupiny SYNOT dopřát relaxaci a uvolnění stejně, jako pohlazení chuťových buněk doušky kvalitních moravských vín či tradičních pokrmů, které se k dané lokalitě vztahují.

Valašské chalupy

Valašské chalupy

Nechte se okouzlit stylovým ubytováním v dobových valašských chalupách a apartmánech. V malebném prostředí Valašska je pro vás připraveno několik plně vybavených chalup usazených do svahů údolí Pluskovec ve Velkých Karlovicích.

SYNOT Holiday

SYNOT Holiday

Je to především o dobrém jídle, pití, pohostinnosti a zážitcích, které si chce si každý návštěvník gastronomických a wellness provozů, které mají společného jmenovatele SYNOT, dopřát či odvézt. Jednotlivé regiony, ve kterých návštěvníci chtějí strávit své volné chvíle, nabízejí vše, aby nároční klienti byli spokojení a dostalo se jim kvalitních a profesionálních služeb. Příjemné prostředí nabízí celá řada provozů a objektů, které jsou ve vlastnictví skupiny SYNOT a právě tato místa čekají na vaši návštěvu. Stačí si jen vybrat.

Areál SYNOT Kyčerka

Areál SYNOT Kyčerka

Rázovitá krajina Valašska, místní lidová architektura i nespočet krásných přírodních scenérií láká turisty k letní i zimní dovolené. Za srdce Valašska a ráj lyžařů jsou pak označovány především Velké Karlovice. Přestože svou rozlohou patří k největším obcím České republiky, jsou Velké Karlovice skutečným klenotem východní Moravy.