SYNOT W opět jednou z nejlepších českých firem!

 SYNOT W opět jednou z nejlepších českých firem!

I v letošním roce se skupina SYNOT zapsala do soutěže Českých sto nejlepších. Jedna z jejích společností – SYNOT W, a.s., se totiž stejně, jako v předešlých letech, umístila ve stovce TOP společností České republiky. Navíc zabodovala také v kategorii „dynamický růst a stabilita“.

Soutěž Českých sto nejlepších letos pokračovala již svým 22. ročníkem. Pořádá ji společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius. Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných, anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

  „Jsem opravdu potěšen z úspěchu, kterého se nám opět podařilo dosáhnout, a který je pro nás také motivací a závazkem do další práce. Právě společnost SYNOT W, a.s. byla první společností skupiny SYNOT, kterou jsme společně s tátou a bráchou založili. Má za sebou již 26 let existence. O to více mne těší, že i po této době se nám stále dostává uznání. Umístění v tomto prestižním řebříčku je pro nás nejen odměnou, ale také důkazem toho, že stále patříme k silným a uznávaným společnostem. Stejně, jako vloni, musím však na prvním místě i tentokrát poděkovat především managementu a všem zaměstnancům společnosti – ocenění totiž patří především jím, uvedl senátor a podnikatel Ivo Valenta, který ocenění osobně převzal.

Slavnostní vyhlášení anketní soutěže „Českých 100 nejlepších“ se uskutečnilo v pátek večer, a to ve Španělském sále Pražského hradu. Akce se zúčastnilo více než 700 hostů. Mezi nimi byly také významné osobnosti světa byznysu a politického života.

 Skupina SYNOT v této soutěži „bodovala“ již několikrát. V uplynulých letech se navíc kromě společnosti SYNOT W mezi oceněnými ocitly také společnosti SYNOT ICT Services a moderní startupová společnost Madfinger Games, do níž skupina SYNOT investorsky vstoupila. SYNOT však sbírá prestižní ceny také na poli prestižních mezinárodních soutěží – a to především v oblasti hoteliérství. Posledním oceněným je Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích, a to v rámci prestižní soutěže World Boutique Hotels Awards 2017. Vítězství si odnesl v kategorii European Best New Boutique Hotel.

 O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz