SYNOT ROZŠIŘUJE SVÉ PŮSOBENÍ V MAKEDONII

SYNOT ROZŠIŘUJE SVÉ PŮSOBENÍ V MAKEDONII

Skupina SYNOT rozšiřuje své aktivity na Balkáně. Nově majetkově vstupuje do společnosti The Slots, která je jedním z největších provozovatelů výherní hrací techniky v Makedonii.

V této zemi obchodně působíme již od roku 2014. Dosahujeme zde velmi dobrých výsledků a vidíme také potenciál dalšího růstu. Od začátku spolupracujeme právě se společností The Slots, která v zemi provozuje přibližně 700 kusů herní techniky – včetně námi dodané. Nyní jsme se rozhodli tuto spolupráci ještě prohloubit a stát se většinovým vlastníkem této společnosti,“ doplnil Neofytos Neofytou, ředitel společnosti SYNOT International Limited s tím, že plánem skupiny je do konce roku 2018 v této sítu provozovat minimálně jeden tisíc herních zařízení – především výherních hracích přístrojů a rulet.

Skupina SYNOT působí na Balkáně již téměř 10 let. Konkrétně v tomto regionu a jeho nejbližším okolí působí kromě Makedonie také v Rumunsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině a také v Řecku. Začátkem příštího roku navíc plánuje vstup také na chorvatský trh.

 

  Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz