SYNOT NA PRESTIŽNÍ VÝSTAVĚ V RUMUNSKU!

SYNOT NA PRESTIŽNÍ VÝSTAVĚ V RUMUNSKU!

Skupina SYNOT se představila na prestižní loterní výstavě Entertainment Arena Expo 2017, která se uskutečnila ve dnech 4.-6.9.2017 v Romexpo Exhibition Center, v Bukurešti.

SYNOT zde prezentoval své nové produkty – především se jednalo o zcela nový kabinet Eclipse s herním systémem Explosive Games Premium 1-5, dostupným ve verzi pro herny i bary. V kabinetu Eclipse bylo prezentováno také zcela nové herní kompendium Firebird od společnosti SYNOT Games, která veškeré své hry představila také v html 5 verzi.

Návštěvníci výstavy navíc mohli vyzkoušet i terminály pro kurzové sázení a virtuální sporty TNT 4 a seznámit se s produktovou nabídkou společnosti EASIT.

 

O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe a také v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

 

 

  Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz