SYNOT MAJETKOVĚ VSTUPUJE DO BOSENSKÉ SPOLEČNOSTI WILLY KLUB

SYNOT MAJETKOVĚ VSTUPUJE DO BOSENSKÉ SPOLEČNOSTI WILLY KLUB

Skupina SYNOT pokračuje v rozšiřování svých podnikatelských aktivit na Balkáně. Poté, co nedávno majetkově vstoupila do makedonské společnosti The Slots, která je jedním z největších provozovatelů výherní hrací techniky v Makedonii, nyní posiluje své pozice v Bosně a Hercegovině. Konkrétně vstoupila do společnosti WILLY KLUB. Jedná se o provozní síť, která v současné době provozuje bezmála 700 herních zařízení.

 „S touto společností jsme navázali kontakt hned v roce 2015, kdy jsme naše obchodní aktivity v Bosně a Hercegovině zahájili. Nyní jsme se rozhodli spolupráci rozšířit a do společnosti WILLY KLUB majetkově vstoupit. Našim plánem je do konce roku celou síť stabilizovat a navýšit počty provozovaných strojů společností WILLY KLUB přibližně na 800,“ uvedl Neofytos Neofytou, ředitel společnosti SYNOT International Limited a doplnil: „Balkán je pro nás velmi zajímavým trhem. V nadcházejícím roce zde totiž navíc dojde k  úpravě podmínek provozu online loterií, který dosud nebyl legislativně uchopen.“

Skupina SYNOT působí na Balkáně již téměř 10 let. Konkrétně v tomto regionu a jeho nejbližším okolí působí kromě Bosny a Hercegoviny v Rumunsku, Srbsku, Makedonii a také v Řecku. Začátkem příštího roku navíc plánuje vstup na chorvatský trh.

 

  Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz