SYNOT DAY přilákal do Velkých Karlovic stovky hostů

SYNOT DAY přilákal do Velkých Karlovic stovky hostů

Závěr uplynulého týdne patřil Dni otevřených dveří skupiny SYNOT. SYNOT DAY se uskutečnil v nově otevřeném Grandhotelu Tatra ve Velkých Karlovicích, v nádherném prostředí Beskyd. Akci navštívilo více než 200 osob – především obchodních partnerů skupiny SYNOT z řady zemí, v nichž SYNOT vyvíjí své aktivity.

Skupina SYNOT aktuálně působí přibližně ve dvaceti zemích světa a jsem upřímně rád, že řada našich obchodních partnerů a dodavatelů přijala naše pozvání. Jednalo se především o hosty z České republiky, Slovenska, Srbska, Rumunska a Anglie“, uvedl Neofytos Neofytou, ředitel společnosti SYNOT International Limited, a doplnil: „Podobné akce jsou pro nás velmi důležité, protože mimo jiné napomáhají k utužování vztahů s našimi obchodními partnery.“

Cílem akce však bylo nejen upevnění obchodní spolupráce, ale současně představení novinek, které jednotlivé společnosti skupiny SYNOT nabízejí. 

„Jednalo se zejména o představení nového herního kompendia VLT Premium 1 a 2, které se na slovenském a českém trhu objeví v prvním kvartále roku 2018, připravované VLT Firebird a dále herní kompendia pro zahraniční trhy Explosive Games Premium či produktové sestavy Phalanx a Pentagon. Nechyběla samozřejmě ani pestrá ukázka nových her z produkce SYNOT GAMES, které si přímo na místě hosté mohli vyzkoušet jak na VLT terminálech, tak i na desktopové aplikaci a mobilních zařízeních,“ doplnil obchodní ředitel skupiny SYNOT, Miroslav Valenta mladší.

Hosté navíc měli možnost se zúčastnit hned několika bloků prezentací a přednášek, kdy se seznámili například s novým produktem, který skupina SYNOT nabízí – online kasinem. Důležitou součástí produktové prezentace byla i unikátní systém registrace hráčů, která splňuje požadavky nové legislativy. Byly představeny také moderní kamerové systémy, které dodává společnost GAN, nebo technologické novinky společnosti SYNOT ICT Services. Nechyběla ani beseda k aktuální legislativě, zahrnující registraci hráčů, změny v povolovacích procesech a další náležitosti, vyplývající z nového Zákona o hazardních hrách, které vstoupí v platnost v nadcházejícím roce.

Večer pak v Grandhotelu Tatra vyvrcholil společenskou zábavou, jejíž součástí bylo mimo jiné vystoupení zpěvačky Moniky Bagárové a barmanská show, doplněná atraktivní módní přehlídkou.

 

O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

 

  Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz