SKUPINA SYNOT ZAHÁJILA SPOLUPRÁCI S DAHUA TECHNOLOGY

SKUPINA SYNOT ZAHÁJILA SPOLUPRÁCI S DAHUA TECHNOLOGY

Skupina SYNOT navázala strategickou spolupráci s předním světovým výrobcem CCTV technologií, společností Dahua Technology. Tato spolupráce probíhá v oblasti vývoje a implementace kamerových systémů.

„Této spolupráce si velmi vážíme. Společnost Dahua Technology má ve svém oboru podnikání druhý největší světový podíl na trhu. Velmi sympatické je i to, že stále investuje do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, což je také trendem jednotlivých společností skupiny SYNOT,“ uvedl Ivo Valenta, chairman of the board společnosti WCV Cyprus Limited.

Vzájemná spolupráce probíhá především v oblastech dodávky kamerových systémů, které zajišťují bezpečnost jednotlivých objektů skupiny SYNOT. Jedná se nepříklad o hotely, gastronomické provozy a kasina.

„Oblast IT, moderní online technologie, vývoj hardware a software – to jsou směry, kterým se stejně, jako Dahua Technology, dlouhodobě věnujeme a podporujeme je. Proto počítáme s tím, že naše partnerství postupně rozšíříme o další možnosti - například o vzájemnou spolupráci vývojářů některých našich společností s vývojáři Dahua Technology a podobně,“ doplnil Ivo Valenta.

Také podle viceprezidenta společnosti Dahua Technology, Michaela Chena, bude mít dlouhodobá spolupráce oboustranný přínos.

„Společně jsme se dohodli na spolupráci, která bude přínosem pro obě země. Jsme rádi, že jsme mohli navázat toto partnerství a věříme v oboustranné přínosy naší spolupráce. Ty jsou zároveň prohloubením obchodně – přátelských vztahů mezi oběma krajinami,“ uzavřel Michael Chen.

 

O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe a také v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

 

  Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz