SKUPINA SYNOT PROHLUBUJE OBCHODNÍ SPOLUPRÁCI S ŘECKEM!

SKUPINA SYNOT PROHLUBUJE OBCHODNÍ SPOLUPRÁCI S ŘECKEM!

Skupina SYNOT pokračuje v úspěšné spolupráci s řeckou státní loterií, na jejíž provoz má monopol společnost OPAP. Řecku dodá další dva tisíce videoloterních terminálů.

SYNOT uspěl ve vypsaném tendru již v roce 2015, kdy se stal jedním ze čtyř světových dodavatelů videoloterních terminálů a v rámci evropských kontinentálních firem zvítězil jako jediný.

„Řecké státní loterii jsme v první fázi dodali dva tisíce strojů, z nichž je část již delší dobu v provozu.  Společnost OPAP si před nedávnem dělala vlastní vyhodnocení spolupráce. Jsme velice rádi, že je právě s námi dodanou technikou natolik spokojená, že jsme se dohodli na navýšení počtu strojů na dvojnásobek. Do Řecka tak dodáme další dva tisíce videoloterních terminálů,“ uvedl Neofytos Neofytou, ředitel společnosti SYNOT International Limited.

Uvedené stroje by měly být v síti OPAP provozovány již ve druhé polovině roku 2018. Spolu s dříve dodanými zařízeními se tedy bude jednat o čtyři tisíce kusů herních zařízení, které klienti najdou ve stovkách provozoven.

Řecko se po letech prohibice, která zde způsobila nebývalý rozmach nelegálního hazardu, vrátila k legálnímu, regulovanému provozu loterií. V zemi se totiž objevilo na 150 000 nelegálních automatů, se kterými si nikdo nevěděl rady. OPAP, který má nyní v této zemi na provoz loterií monopol, uzavřel se skupinou SYNOT první smlouvu již v roce 2015. Realizace projektu se však zpozdila kvůli nedořešené legislativě.

Skupina SYNOT již dříve uvedla, že v Řecku plánuje stejně, jako v dalších zemích, ve kterých podniká, investice i v jiných oblastech, než je loterní průmysl. Jde především o IT technologie, telekomunikační služby, podporu sportu a cestovního ruchu a podobně.

O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

 

  Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz