Mezinárodní skupina SYNOT představila na Kypru své plány na rok 2018

Mezinárodní skupina SYNOT představila na Kypru své plány na rok 2018

Management mezinárodní skupiny SYNOT a ředitelé jednotlivých společností působících v přibližně dvaceti zemích světa se v druhý prosincový víkend sešli na tradiční pracovní konferenci v kyperské metropoli Limassolu. Jako každý rok sloužilo toto tradiční setkání nejen jako zhodnocení končícího roku, ale především k prezentaci obchodních plánů mezinárodní skupiny SYNOT na rok 2018.

„Skupina SYNOT pokračuje v mezinárodní expanzi a posiluje své plány v mnoha světových destinacích. Stojíme na pevných základech, máme mezinárodní know how, které jsme si ověřili v mnoha zemích, a také pevné zázemí v oblasti informačních technologií. A také vyhledáváme nové obchodní příležitosti a navazujeme globální obchodní kontrakty. To nám dává velké předpoklady k tomu, abychom také v roce 2018 upevnili naše postavení na mezinárodním trhu. Těší mne, že představené plány ředitelů jednotlivých společností tomu odpovídají,“ řekl Ivo Valenta, chairman of the board kyperské společnosti WCV Word Capital Ventrure Cyprus Limited.

„Jsem rád, že mezinárodní skupina SYNOT, kterou jsme již od začátku zakládali jako společnost s globálními ambicemi a snahou prosazovat se na mnoha světových trzích, má i pro rok 2018 připraven náročný, ale určitě dosažitelný plán. Skupina celosvětově roste jak v základních ekonomických ukazatelích, tak v expanzích na nové trhy.  A já věřím, že společně se nám podaří také uchopit řadu obchodních příležitostí, které máme před sebou. Velmi intenzivně budeme investovat do moderních IT technologií, které jsou předpokladem naší další významné expanze,“ uvedl Neofytos Neofytou, ředitel a člen představenstva mateřské společnosti WCV Word Capital Ventrure Cyprus Limited.

Mezinárodní skupina SYNOT působí v mnoha průmyslových oblastech. Dominantními odvětvími jsou loterie a IT technologie. V posledních letech se pak SYNOT zaměřuje také na specializované IT služby, vývoj software a aplikací. Kromě toho je SYNOT významným investorem v oblasti cestovního ruchu v několika evropských zemích, především pak v České republice a na Slovensku. Podniká také v oblasti médií, moderních bezpečnostních služeb nebo prodeji automobilů BMW.

 

Kontakt pro média:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Mobil: (+420) 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz