Loterijní zařízení - Slovensko

Loterijní zařízení - Slovensko

Na Slovensku působí holding SYNOT v oblasti loterijního průmyslu prostřednictvím dvou společností. Jedná se o společnosti SYNOT W Slovakia, s. r. o. a společnost SYNOT TIP, s.r.o.

Holding SYNOT rozšířil své podnikatelské aktivity na Slovensko v roce 1994, kdy se stal Ivo Valenta spoluzakladatelem společnosti SUCCES Slovakia, s.r.o., která se zabývala pronájmem a údržbou výherních hracích přístrojů. O dva roky později vznikla společnost SYNOT W Slovakia, s.r.o. a značka SYNOT se tak dostala na slovenský trh.

 Společnosti holdingu SYNOT na Slovensku nabízejí především provoz kurzových sázek a výherních hracích zařízení stejně jako prodej a pronájem výherních hracích přístrojů a videoloterijních terminálů, a to formou sublicencí (nevýhradní podlicence).

Sublicenční prodej zahrnuje   prodej centrálního loterního serveru, na němž je nainstalován software pro provoz jednotlivých terminálů, a stejně tak prodej jednotlivých terminálů (jako koncových herních zařízení připojených na centrální server), které umožňují hráčům hraní her v systému IVT.

Kontakty

Skupina SYNOT

Jaktáře 1475
686 01 Uherské Hradiště
Česká republika
  • Tel.: +420 572 410 111