Loterijní zařízení - ČR

Loterijní zařízení - ČR

Prodejem, provozem a pronájmem loterijních zařízení se zabývá několik společností holdingu, které nabízejí špičkové produkty a služby. Ty dokáží přizpůsobit přání klienta a především platné legislativě všech evropských zemí. Přirozeným důsledkem kooperace je status značky SYNOT coby lídra trhu v oblasti loterijních zařízení a neutichající poptávka ze strany zákazníků.

 

 Klient si může vybrat ze tří následujících možností:

  • koupě (nákup produktů z portfolia holdingu SYNOT a jejich provoz prostřednictvím vlastní licence)
  • pronájem (pronájem výherních hracích přístrojů či jiných herních zařízení za fixní měsíční paušál bez nutnosti nákupu)
  • spolupráce (obchodní model, kdy poskytovatel loterijní produkty umístí do provozovny zákazníka. Následný provoz těchto produktů je již pod licencí poskytovatele)

 

Centrální loterijní systémy s videoloterijními terminály

 Videoloterijní terminály jsou nejpokrokovějším herním systémem na dnešním trhu, který přináší zákazníkům více her i více zábavy. Každý videoloterijní terminál je připojen do centrálního loterijního systému, který kompletně řídí průběh hry a zajišťuje maximální bezpečnost a transparentnost všech dat. Přes dotekovou obrazovku velmi kvalitního dvoumonitorového kabinetu si může zákazník vybrat z řady kvalitních her. Každý hráč má šanci vyhrát hned několik jackpotů, které se kumulují ze všech terminálů rozmístěných v České republice.

Jednou z hlavních předností IVT je jejich propojení prostřednictvím moderních telekomunikačních prostředků do centrály umístěné v sídle SYNOT W, a. s. což umožňuje téměř kdykoliv a bez jakýchkoliv technických zásahů přidávat nebo aktualizovat hry instalované na jednotlivých terminálech.

 

Vícemístná technická zařízení

 Max power

Systém Max Power je vícemístné zařízení, které se skládá z řídicí jednotky – topbox (displej) a podřízených strojů Linear. Každý z podřízených strojů přispívá určité procento z odehrané sázky do řídicí jednotky, která přičte větší část do aktuálního bonusu právě zobrazeného na displeji a potom menší část do tzv. rezervního (skrytého) bonusu. V určitém okamžiku (náhodně) přidělí řídicí jednotka bonusovou částku některému z podřízených strojů, na kterém právě probíhá hra. Po padnutí aktuálního bonusu je do displeje načtena částka z rezervního (skrytého) displeje.

Rulety

Společnost SYNOT W, a. s., je také tradičním dodavatelem rulet jako vícemístných technických zařízení. Výbavou ke každé elektromechanické ruletě je kontrolní a bezpečnostní monitorovací systém.

Kontakty

Skupina SYNOT

Jaktáře 1475
686 01 Uherské Hradiště
Česká republika
  • Tel.: +420 572 410 111