Kurzové sázky

Kurzové sázky

Společnost SYNOT TIP, a. s. je významným provozovatelem kurzového sázení, ve kterém se stejně jako v celém svém podnikání orientuje na technologické inovace. Ty se projevují především prostřednictvím široké škály distribučních kanálů. Hlavním tématem sázek jsou především sportovní utkání, společnost a politické dění.

Cílem společnosti SYNOT TIP, a.s.  je poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby, kterými se nemůže pochlubit žádná jiná naše loterijní společnost. Pro technické inovace a hráčský komfort je proto SYNOT TIP, a.s. mezi sázejícími stále vyhledávanější. 

Hlavní doménou jsou jedinečné jedno a dvouobrazovkové terminály, které přinášejí sázejícímu mnoho výhod:

  • pohodlné a rychlé sestavení sázky
  • nejširší nabídka sázkových příležitostí
  • nižší manipulační poplatek pro držitele karty Benefit
  • nejaktuálnější kurzy
  • možnost podávání sázek na poslední chvíli
  • vytvoření kopie sázky (možnost snadno sestavit několik podobných sázek)
  • eliminace možnosti chyb při diktování sázky obsluze (klient si sestavuje sázku sám)
  • možnost registrace klienta a kontroly tiketu

Terminál maximálně zdostupňuje sázení tím, že je možné jej nainstalovat téměř kdekoli. Naše terminály tak můžete najít nejen ve velkých městech, ale také v malých obcích, v barech a v neposlední řadě na čerpacích stanicích. Klienti mohou využít také možnosti sázení v některém z moderních sportbarů SYNOT TIP.

Mezi sázkovými kancelářemi v České republice nabízí SYNOT TIP  nejdelší otevírací dobu 8.00 – 24.00 hod.

 

Terminálové sběrny

Unikátním zařízením pro příjem kurzových sázek je samoobslužný sázkový terminál společnosti SYNOT TIP, a.s . Na tomto terminálu mohou hráči sázet buď anonymně (sázky podá obsluha), nebo pomocí karty BENEFIT (sázky si podávají sami). Terminál také umožňuje kontrolovat tikety a vyplácet výhry (prostřednictvím obsluhy). Společnost SYNOT TIP, a. s. v současné době provozuje na území České republiky bezmála šest set padesát sázkových terminálů.

 

Přepážkové sběrny

Ve sběrně podává sázející své sázky anonymně. Nemusí být tedy smluvní klient s kartou BENEFIT. Společnost SYNOT TIP, a. s. aktuálně provozuje více než 130 přepážkových sběren po celé České republice. Jsou to jak pobočky vlastní, tak i partnerské. Ty si zájemci za velmi výhodných podmínek provozují ve spolupráci se společnosti SYNOT TIP, a. s. sami.

 

Internetové sázení

 Od ledna roku 2009 bylo českou legislativou povoleno internetové kurzové sázení. Společnost SYNOT TIP, a. s. jako jedna z pěti prvních úspěšně spustila tento typ sázení. Chce-li sázející podávat své sázky přímo na internetu, musí být smluvním klientem s kartou BENEFIT. Současně k tomu se musí nejprve nechat zaregistrovat (ověřit věk nad 18 let) na terminálu s obsluhou nebo v některé sběrně společnosti SYNOT TIP, a. s.. S kartou BENEFIT má klient výhodu ve sníženém manipulačním poplatku, dále se může účastnit mnoha zajímavých soutěží, které si pro své internetové klienty společnost SYNOT TIP, a. s. pravidelně připravuje.  


Telefonní sázení

 K dalším distribučním kanálům patří telefonní sázení. Při podání sázky prostřednictvím telekomunikačních sítí sdělí klient svůj OIK (osobní identifikační kód) a obsah sázky. O přijetí nebo odmítnutí sázky je klient bez zbytečného odkladu informován na svém účastnickém čísle. Vklad se při podání sázky prostřednictvím telekomunikačních sítí hradí z S-konta klienta, kam se mu také vyplácí případná výhra.

 

Kontakty

Skupina SYNOT

Jaktáře 1475
686 01 Uherské Hradiště
Česká republika
  • Tel.: +420 572 410 111