Hotel Elizabeth opět exceloval při udílení světových cen

Hotel Elizabeth opět exceloval při udílení světových cen

Uplynulý víkend se ve známém švýcarském středisku St. Moritz udělovaly ceny World Luxury Hotel Awards za rok 2017. Slavnostního večera se účastnili hoteliéři ze všech koutů světa. Mezi nimi také vedení slovenského secesního hotelu Elizabeth v Trenčíně. A s prázdnou zástupci hotelu neodešli. Hotel Elizabeth totiž zvítězil hned ve třech kategoriích.

Po loňském úspěchu v Kataru si hotel Elizabeth kromě obhajoby titulu v kategorii „Romantic hotel“, díky příběhu o Omarovi a Fatimě, odnesl ještě další dvě ceny - a to v kategoriích “Luxury Cultural Retreat“ za zachování kulturního dědictví (především v souvislosti se známým římským nápisem z roku 179 a secesní architekturou) a „Luxury Architecture Design Hotel“ za zdařilou rekonstrukci a spojení moderny s historií.

„Fakt, že naše investice v oblasti hoteliérství často sbírají prestižní mezinárodní ocenění, mne samozřejmě těší. Tyto úspěchy totiž poukazují nejen na dobře odvedenou práci architektů a stavebních firem, ale také na kvalitu poskytovaných služeb, vybavení objektů, kvalitní infrastrukturu a v neposlední řadě vstřícnost personálu ke klientům a to je pro mne velmi důležité. Všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli, samozřejmě patří mé velké poděkování. Ocenění mne těší o to více, že to nebyla jen odborná porota, která o vítězi jednotlivých kategorií rozhodovala, ale především sami klienti a široká veřejnost, která umí být velmi kritická a upřímná,“ uvedl investor a šéf skupiny SYNOT, Ivo Valenta.

Radost z ocenění neskrýval ani Tiago Vigano, ředitel hotelu Elizabeth: "Velmi si vážíme dalšího ocenění pro náš hotel. Je totiž důkazem toho, že práci děláme dobře a ke spokojenosti našich klientů. Podobná uznání jsou pro nás velkým závazkem k tomu, abychom se posouvali stále dál.“

Právě Hotel Elizabeth má za sebou již několik prestižních ocenění. V rámci soutěže Historic Hotels of Europe Awards se stal nejlepším městským historickým hotelem Evropy 2016 a exceloval hned ve třech kategoriích. Ve stejném roce získal prvenství v soutěži World Luxury Hotel Award 2016 v kategorii „Romantic Hotel“ regionu východní Evropy. V roce 2015 získal prvenství jako historický hotel s nejlepším zákaznickým servisem v Evropě.

Před necelým měsícem navíc získala ocenění další z investic skupiny SYNOT v oblasti hoteliérství. V rámci finále prestižní soutěže World Boutique Hotels Awards 2017 v Londýně exceloval mezi konkurencí celého světa znovuotevřený Grandhotel Tatra Velké Karlovice. Vítězství si odnesl v kategorii European Best New Boutique Hotel.

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová

 tisková mluvčí

Holding SYNOT

Jaktáře 1475, 686 01 Uherské Hradiště, ČR

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz