Skupina SYNOT

Skupina SYNOT

Skupina SYNOT je mezinárodním, respektovaným uskupením společností, které podnikají ve 20 zemích světa. Ve své podnikatelské činnosti se věnují hned několika odvětvím.

V rámci České republiky je nejstarší společností SYNOT W, a.s., která vznikla v roce 1991 a dodnes patří k největším distributorům loterijních zařízení v České republice.

SYNOT W, a.s. nabízí kompletní portfolio výherních hracích přístrojů, videoloterijních terminálů a dalších herních zařízení, jejich pronájem, ale také celkové servisní služby.

Stoprocentním vlastníkem společnosti SYNOT W, a.s. je kyperská společnosti WCV WORLD CAPITAL VENTURES CYPRUS LIMITED (WCV Cyprus), která sídlí a řádně podniká na Kypru.

Řídí ji vysoce kvalifikovaní ředitelé s dlouhodobou mezinárodní obchodní praxí. Společnost WCV Cyprus monitoruje a indikuje mezinárodní investiční příležitosti, koordinuje investice svých dceřiných společností v různých státech světa a poskytuje jim strategické, ekonomické a finanční poradenství. Společnost WCV Cyprus také sestavuje metodiku a strategické plány pro rozvoj svých dceřiných společností a poskytuje konzultace při využívání nových obchodních příležitostí, zavádění nových produktů či vstupu na nové zahraniční trhy. V současné době působí společnost WCV Cyprus, prostřednictvím dceřiných společností, ve dvaceti zemích světa, přičemž plánuje expanzi do dalších destinací.

Dominantním odvětvím, kterému se věnují dceřiné společnosti WCV Cyprus v mnoha světových destinacích, je loterní průmysl a dodávka výherních hracích přístrojů pro loterní průmysl. V tomto odvětví disponují tyto společnosti špičkovým mezinárodním know-how nejen v oblasti technologie a obchodu, ale také legislativy, financí a marketingu.

Další z klíčových společností skupiny tak je společnost SYNOT TIP, a.s. Ta má dnes několik samostatných divizí. První z nich se věnuje kurzovému sázení, druhá provozování  centrálního loterního systému, videoloterních terminálů, technických herních zařízení a elektronických rulet. Divize kasino se věnuje živé pokerové hře. SYNOT TIP je první legální společností na českém loterním trhu, která získala povolení k provozu online pokeru.  Za 10 let své existence se stala druhou největší společností na českém loterním trhu.

Skupina SYNOT však vyniká také v dalších oblastech podnikání. Jedná se především o oblast moderních IT technologií a online řešení a podporu startupových projektů. Těm se věnuje především společnost SYNOT ICT Services, a.s. Vznikla v roce 2009 a již v následujících dvou letech se dostala mezi 100 nejlepších českých firem. Významným milníkem v rozvoji společnosti  bylo otevření moderního Datového centra Monaco. Tento exkluzivní projekt společnosti SYNOT ICT Services nabízí kromě zázemí pro centrální loterní systém také široké spektrum služeb v oblasti hostingu, housingu a cloud computingu.

Mezi bohatým spektrem aktivit skupiny SYNOT nechybí ani prodej luxusních automobilů značky BMW, správa a rekonstrukce nemovitostí, vydávání regionálního týdeníku či výroba pestrého sortimentu smaltovaných předmětů. Kromě toho bya skupina SYNOT v minulosti také donátorem stovek veřejně prospěšných aktivit a získala řadu prestižních ocenění.

Skupina SYNOT dnes zaměstnává na tři tisíce osob. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe, Austrálii a nejnověji také v Asii. Společnosti skupiny SYNOT podnikají například na Slovensku, v Lotyšsku, Albánii či Kosovu, Vietnamu, Řecku, Španělsku, Gruzii a mnoha dalších zemích. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se SYNOT věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

 

Více o nás

Kontakty

Skupina SYNOT

Jaktáře 1475
686 01 Uherské Hradiště
Česká republika
  • Tel.: +420 572 410 111